Kättetoimetamine

Tellimusi võtame vastu kuni 19:30.

Kohaletoimetamine kulleriga tööpäevadel ja laupäeval: 09:00–21:00.

Ülaltoodud ajavahemikus toimub kohaletoomine 2-3 tunni jooksul alates tellimuse esitamisest.

Kohaletoimetamise hinnad ja ajad.

  • Tasuta tarne Tallinna piires 9:00 – 21:00
  • Konkreetne kellaaeg 09:00-21:00 – 12,50€

Pühad ja tähtpäevad

märtsil, valentinipäeval ja emadepäeval täidetakse tellimused päeva jooksul, ilma täpse aja-arvestuseta. Iga tellimuse saajaga võetakse eelnevalt telefoni teel ühendust, et sobiv tellimuse kättetoimetamise aeg kokku leppida.

Juhime Teie tähelepanu

Juhul, kui kokkulepitud aadressil ja kellaajal saaja puudub, on kulleril volitused tellimus üle anda usaldusväärsele kolmandale isikule (sugulane, naaber, hotelli administraator jne), kui ta peab seda võimalikuks.

Kui meil ei õnnestu Teiega tellimuse kohaletoimetamise info täpsustamiseks ühendust võtta ja tellimuse täitmine ei ole meist sõltumatul põhjusel võimalik, viiakse tellimus lillepoodi KANNIKE, Reimani 9, või Tip-Top Lilled, Punane 56 kuni tekkinud olukorra lahendamiseni.

NB! Kulleri teistkordne väljasõit tellimuse kohaletoimetamiseks on tasuline

Kui Tellija keeldub teistkordsest kohaletoimetamisest, ei kuulu tellimuse tasu tagastamisele, kuna ettevõtte poolt olid tehtud kõik vajalikud kulutused tellimuse täitmiseks.

Juhime Teie tähelepanu sellele, et tellimused lähevad täitmisele alles pärast 100% ettemaksu tasumist. Ülekandega makstes võite maksekorralduse koopia saata meile elektronpostiga aadressile: info@matusefloristika.ee

Ettevõte ei võta endale vastutust:

Kui tellimuse vormistamisel on märgitud vale telefoninumber või kohaletoimetamise aadress. Kui saaja keeldub tellimuse vastuvõtmisest või keeldub tellimuse üleandmiseks aja kokku leppimisest.